 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Kemet  (C1210C226M3RACTU)
Kemet C1210C226M3RACTU
PartNo:
C1210C226M3RACTU
Manufacturers: Kemet
Qty: 70186
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22uF 25 Volts 20% X7R
RoHS:Details
Capacitance:3.3 uF
Voltage Rating DC:50 V