 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (C1608C0G1H220J080AA)
TDK C1608C0G1H220J080AA
PartNo:
C1608C0G1H220J080AA
Manufacturers: TDK
Qty: 172076
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 22pF 50volts C0G 5%
RoHS:Details
Capacitance:0.1 uF
Voltage Rating DC:50 V