 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (C1608X7R1H223K080AA)
TDK C1608X7R1H223K080AA
PartNo:
C1608X7R1H223K080AA
Manufacturers: TDK
Qty: 139603
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.022uF 50volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:4.7 uF
Voltage Rating DC:100 V