 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (C1608X7R1H224K080AB)
TDK C1608X7R1H224K080AB
PartNo:
C1608X7R1H224K080AB
Manufacturers: TDK
Qty: 119528
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 220000pF 10% 50Volts
RoHS:Details
Capacitance:0.1 uF
Voltage Rating DC:50 V