 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (C2012X7R1H104K125AM)
TDK C2012X7R1H104K125AM
PartNo:
C2012X7R1H104K125AM
Manufacturers: TDK
Qty: 63458
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100000pF 10% 50Volts
RoHS:Details
Capacitance:0.022 uF
Voltage Rating DC:1 kV