 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (C2012X7R2E223K125AA)
TDK C2012X7R2E223K125AA
PartNo:
C2012X7R2E223K125AA
Manufacturers: TDK
Qty: 138587
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X7R 250V 0.022uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:22 uF
Voltage Rating DC:25 V