 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (C3216X5R0J107M160AB)
TDK C3216X5R0J107M160AB
PartNo:
C3216X5R0J107M160AB
Manufacturers: TDK
Qty: 183045
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 100uF 6.3volts X5R 20%
RoHS:Details
Capacitance:100 uF
Voltage Rating DC:10 V