 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (C3216X5R1A107M160AC)
TDK C3216X5R1A107M160AC
PartNo:
C3216X5R1A107M160AC
Manufacturers: TDK
Qty: 141437
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 100uF 10volts X5R 20%
RoHS:Details
Capacitance:0.1 uF
Voltage Rating DC:50 V