 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (C3216X5R1C106K160AA)
TDK C3216X5R1C106K160AA
PartNo:
C3216X5R1C106K160AA
Manufacturers: TDK
Qty: 61074
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 10uF 16volts X5R 10%
RoHS:Details
Capacitance:1000 pF