 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (C3225X5R1C226M250AA)
TDK C3225X5R1C226M250AA
PartNo:
C3225X5R1C226M250AA
Manufacturers: TDK
Qty: 79532
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 22uF 16volts X5R 20%
RoHS:Details
Capacitance:0.1 uF
Voltage Rating DC:50 V