 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (C3225X7R1C226M250AC)
TDK C3225X7R1C226M250AC
PartNo:
C3225X7R1C226M250AC
Manufacturers: TDK
Qty: 65415
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22UF 16V 20%
RoHS:Details
Capacitance:22 uF
Voltage Rating DC:10 V