 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (C3225X7R1E106K250AC)
TDK C3225X7R1E106K250AC
PartNo:
C3225X7R1E106K250AC
Manufacturers: TDK
Qty: 65277
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10UF 25V 10%
RoHS:Details
Capacitance:1000 pF
Voltage Rating DC:2 kV