 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (C3225X7S2A475K200AB)
TDK C3225X7S2A475K200AB
PartNo:
C3225X7S2A475K200AB
Manufacturers: TDK
Qty: 71291
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 4.7uF 100volts X7S 10%
RoHS:Details
Capacitance:2.2 uF
Voltage Rating DC:25 V