 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (C5750X7R1H106M230KB)
TDK C5750X7R1H106M230KB
PartNo:
C5750X7R1H106M230KB
Manufacturers: TDK
Qty: 58140
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 10uF 50volts X7R 20%
RoHS:Details
Capacitance:10 uF
Voltage Rating DC:50 V