 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (C5750X7S2A106M230KB)
TDK C5750X7S2A106M230KB
PartNo:
C5750X7S2A106M230KB
Manufacturers: TDK
Qty: 73534
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2220 10uF 100volts X7S 20%
RoHS:Details
Capacitance:0.47 uF
Voltage Rating DC:100 V