 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0402BRNPO9BN1R2)
Yageo CC0402BRNPO9BN1R2
PartNo:
CC0402BRNPO9BN1R2
Manufacturers: Yageo
Qty: 100000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.2pF 50V NPO 0.1pF
RoHS:Details
Capacitance:10 uF
Voltage Rating DC:10 V