 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0402BRNPO9BN4R7)
Yageo CC0402BRNPO9BN4R7
PartNo:
CC0402BRNPO9BN4R7
Manufacturers: Yageo
Qty: 100000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7pF 50V NPO 0.1pF
RoHS:Details
Capacitance:0.47 uF
Voltage Rating DC:25 V