 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0402CRNPO9BN4R7)
Yageo CC0402CRNPO9BN4R7
PartNo:
CC0402CRNPO9BN4R7
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7pF 50V NPO 0.25pF
RoHS:Details
Capacitance:1 uF
Voltage Rating DC:50 V