 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0402CRNPO9BN6R8)
Yageo CC0402CRNPO9BN6R8
PartNo:
CC0402CRNPO9BN6R8
Manufacturers: Yageo
Qty: 100000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.8pF 50V NPO 0.25pF
RoHS:Details
Capacitance:2200 pF
Voltage Rating DC:50 V