 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0402CRNPO9BN8R2)
Yageo CC0402CRNPO9BN8R2
PartNo:
CC0402CRNPO9BN8R2
Manufacturers: Yageo
Qty: 100000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 8.2pF 50V NPO 0.25pF
RoHS:Details
Capacitance:0.1 uF
Voltage Rating DC:50 V