 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0402JRNPO8BN221)
Yageo CC0402JRNPO8BN221
PartNo:
CC0402JRNPO8BN221
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 220pF 25V NPO 5%
RoHS:Details
Capacitance:470 pF
Voltage Rating DC:100 V