 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0402JRNPO9BN100)
Yageo CC0402JRNPO9BN100
PartNo:
CC0402JRNPO9BN100
Manufacturers: Yageo
Qty: 220000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10pF 50V NPO 5%
RoHS:Details
Capacitance:22 uF
Voltage Rating DC:50 V