 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0402JRNPO9BN150)
Yageo CC0402JRNPO9BN150
PartNo:
CC0402JRNPO9BN150
Manufacturers: Yageo
Qty: 210000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 15pF 50V NPO 5%
RoHS:Details
Capacitance:1 uF
Voltage Rating DC:50 V