 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0402JRNPO9BN220)
Yageo CC0402JRNPO9BN220
PartNo:
CC0402JRNPO9BN220
Manufacturers: Yageo
Qty: 60000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22pF 50V NPO 5%
RoHS:Details
Capacitance:22 uF
Voltage Rating DC:25 V