 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0402JRNPO9BN560)
Yageo CC0402JRNPO9BN560
PartNo:
CC0402JRNPO9BN560
Manufacturers: Yageo
Qty: 300000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 56pF 50V NPO 5%
RoHS:Details
Capacitance:5600 pF
Voltage Rating DC:450 V