 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0402JRNPO9BN820)
Yageo CC0402JRNPO9BN820
PartNo:
CC0402JRNPO9BN820
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 82pF 50V NPO 5%
RoHS:Details
Capacitance:0.1 uF
Voltage Rating DC:100 V