 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0402KPX7R6BB104)
Yageo CC0402KPX7R6BB104
PartNo:
CC0402KPX7R6BB104
Manufacturers: Yageo
Qty: 100000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100nF 10V X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.1 uF