 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0402KRX7R9BB103)
Yageo CC0402KRX7R9BB103
PartNo:
CC0402KRX7R9BB103
Manufacturers: Yageo
Qty: 60000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10nF 50V X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:1 pF
Voltage Rating DC:200 V