 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0402KRX7R9BB221)
Yageo CC0402KRX7R9BB221
PartNo:
CC0402KRX7R9BB221
Manufacturers: Yageo
Qty: 200000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 220pF 50V X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:2.2 uF
Voltage Rating DC:100 V