 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0402KRX7R9BB331)
Yageo CC0402KRX7R9BB331
PartNo:
CC0402KRX7R9BB331
Manufacturers: Yageo
Qty: 160000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 330pF 50V X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:22 pF
Voltage Rating DC:1 kV