 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0402KRX7R9BB471)
Yageo CC0402KRX7R9BB471
PartNo:
CC0402KRX7R9BB471
Manufacturers: Yageo
Qty: 80000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 470pF 50V X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.1 uF
Voltage Rating DC:250 V