 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0402KRX7R9BB681)
Yageo CC0402KRX7R9BB681
PartNo:
CC0402KRX7R9BB681
Manufacturers: Yageo
Qty: 150000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 680pF 50V X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:10 uF
Voltage Rating DC:25 V