 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0603GRNPO9BN100)
Yageo CC0603GRNPO9BN100
PartNo:
CC0603GRNPO9BN100
Manufacturers: Yageo
Qty: 60000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10pF 50V NPO 2%
RoHS:Details
Capacitance:1.5 pF
Voltage Rating DC:200 V