 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0603JRNPO9BN470)
Yageo CC0603JRNPO9BN470
PartNo:
CC0603JRNPO9BN470
Manufacturers: Yageo
Qty: 88000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 47pF 50V NPO 5%
RoHS:Details
Capacitance:1000 pF
Voltage Rating DC:500 V