 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0603JRNPO9BN681)
Yageo CC0603JRNPO9BN681
PartNo:
CC0603JRNPO9BN681
Manufacturers: Yageo
Qty: 60000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 680pF 50V NPO 5%
RoHS:Details
Capacitance:22 uF
Voltage Rating DC:25 V