 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0603KRX7R9BB103)
Yageo CC0603KRX7R9BB103
PartNo:
CC0603KRX7R9BB103
Manufacturers: Yageo
Qty: 300000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10nF 50V X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:2700 pF
Voltage Rating DC:450 V