 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0603KRX7R9BB222)
Yageo CC0603KRX7R9BB222
PartNo:
CC0603KRX7R9BB222
Manufacturers: Yageo
Qty: 84000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2200PF 50V 10% 0603
RoHS:Details
Capacitance:33 pF
Voltage Rating DC:25 V