 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0805KKX7R8BB105)
Yageo CC0805KKX7R8BB105
PartNo:
CC0805KKX7R8BB105
Manufacturers: Yageo
Qty: 54000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.0uF 25V X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:100 uF
Voltage Rating DC:4 V