 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0805KRX7R9BB102)
Yageo CC0805KRX7R9BB102
PartNo:
CC0805KRX7R9BB102
Manufacturers: Yageo
Qty: 60000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.0nF 50V X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:1000 pF
Voltage Rating DC:1 kV