 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC0805KRX7R9BB104)
Yageo CC0805KRX7R9BB104
PartNo:
CC0805KRX7R9BB104
Manufacturers: Yageo
Qty: 340000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100nF 50V X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:180 pF
Voltage Rating DC:450 V