 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC1206KRX7R9BB104)
Yageo CC1206KRX7R9BB104
PartNo:
CC1206KRX7R9BB104
Manufacturers: Yageo
Qty: 160000
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100nF 50V X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:1 uF
Voltage Rating DC:100 V