 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Yageo  (CC1206KRX7R9BB473)
Yageo CC1206KRX7R9BB473
PartNo:
CC1206KRX7R9BB473
Manufacturers: Yageo
Qty: 59992
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 47nF 50V X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.1 uF
Voltage Rating DC:1 kV