 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (CGA3E2C0G2A391J080AA)
TDK CGA3E2C0G2A391J080AA
PartNo:
CGA3E2C0G2A391J080AA
Manufacturers: TDK
Qty: 140148
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 390pF 100volts C0G 5% T=0.8mm
RoHS:Details
Capacitance:10 pF
Voltage Rating DC:250 V