 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (CGA4J2C0G1H333J125AA)
TDK CGA4J2C0G1H333J125AA
PartNo:
CGA4J2C0G1H333J125AA
Manufacturers: TDK
Qty: 59919
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.033uF 50volts C0G +/-5%
RoHS:Details
Capacitance:0.01 uF
Voltage Rating DC:200 V