 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > TDK  (CGA4J3X7R1H105K125AB)
TDK CGA4J3X7R1H105K125AB
PartNo:
CGA4J3X7R1H105K125AB
Manufacturers: TDK
Qty: 159451
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 1uF 50volts X7R +/-10%
RoHS:Details
Capacitance:1 uF
Voltage Rating DC:50 V