 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (EMK105BJ224KV-F)
Taiyo Yuden EMK105BJ224KV-F
PartNo:
EMK105BJ224KV-F
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 67441
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 0402 16V 0.22uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:6.8 uF
Voltage Rating DC:25 V