 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (EMK107B7224KA-T)
Taiyo Yuden EMK107B7224KA-T
PartNo:
EMK107B7224KA-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 53795
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X7R 0603 16V 0.22uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.033 uF
Voltage Rating DC:500 V