 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (EMK325BJ106MN-T)
Taiyo Yuden EMK325BJ106MN-T
PartNo:
EMK325BJ106MN-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 71710
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 1210 16V 10uF 20%
RoHS:Details
Capacitance:10 uF
Voltage Rating DC:16 V