 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (EMK325BJ226MM-T)
Taiyo Yuden EMK325BJ226MM-T
PartNo:
EMK325BJ226MM-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 81738
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 1210 16V 22uF 20%
RoHS:Details
Capacitance:1 uF
Voltage Rating DC:16 V