 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GCM155R71H681KA37D)
Murata Electronics GCM155R71H681KA37D
PartNo:
GCM155R71H681KA37D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 59285
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 680pF 50Volts 10%
RoHS:Details
Capacitance:8.2 pF
Voltage Rating DC:250 V